Bandymai su gyvūnais? Ačiū, ne!

Pasirašykime!

Pasirašykime!

Šiuo metu Europos mastu vykdoma didelė kampanija „Stop vivisection“, kurios tikslas yra pasiūlyti naujus Europos teisės aktus dėl palaipsnio bandymų su gyvūnais uždraudimo.

Atsižvelgiant į aiškius etinius prieštaravimus dėl bandymų su gyvūnais ir į rimtus mokslinius principus, pagal kuriuos „gyvūnų modelis“ negalioja nuspėjant žmogaus reakciją, mes reikalaujame, kad Europos Komisija panaikintų Direktyvą 2010/63/ES dėl mokslo tikslais naudojamų gyvūnų apsaugos ir pateiktų naują pasiūlymą, kuriuo būtų panaikinti bandymai su gyvūnais ir vietoj to nustatyta prievolė biomedicinos ir toksikologijos moksliniams tyrimams naudoti duomenis, tinkamus žmonių rūšiai.

Prisidėk savo parašu prie Europos piliečių iniciatyvos!

Stop_Vivisection_1

Aplenkime estus ir latvius!

Visa Europa renka parašus šiai Europos piliečių iniciatyvai. Surinkus 1 milijoną parašų, iniciatyva taps privalomas reikalavimas šį klausimą svarstyti Europos Komisijai. Liko tik vienas mėnuo iki parašų rinkimo pabaigos. Dabartinėmis tendencijomis mes galime pasiekti 1 milijoną parašų, tačiau kiekvienas parašas yra labai svarbus. Tarp Baltijos šalių „varžybos“ jau prasidėjo. Kas surinks daugiausiai parašų, siekiančių apsaugoti gyvūnus nuo nepagrįstų įstatymų ir žiaurių eksperimentų?

Parodykime mūsų kaimynams, kad ir Lietuvoje gyvūnai turi užtarėjų! Pasirašyk bei paplatink šią žinutę!

http://ej.uz/stopLT

Ši nuotrauka skirta gyvūnams, kurie yra verčiami vartoti alkoholį, tabaką ir kitas narkotines medžiagas. Eksperimentui pasibaigus gyvūnai dažniausiai yra nužudomi, siekiant atlikti skrodimą ir įvertinti testuojamų medžiagų žalą jų organizmams. Dauguma šių eksperimentų yra visiškai nenaudingi, labai žiaurūs ir tiktai prisideda prie pelno didinimo kai kurioms pramonės šakoms.

stop vivisection

One thought on “Bandymai su gyvūnais? Ačiū, ne!

  1. Pingback: VEGAN.LT

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *