Prisijunk!

Lokalinės grupės

Šiuo metu turime sukūrę lokalines aktyvistų grupeles 17 stambiausiuose Lietuvos miestuose ir miesteliuose (virš 20 tūkst. gyventojų). Šios grupelės apjungia gyvūnų teisių (GT) ir veganizmo/vegetarizmo aktyvistus, bei yra skirtos susitikimams arba veiklai planuoti. Jei nori prisidėti prie įvairių akcijų organizavimo, arba tiesiog susitikti su kitais bendraminčiais ir pasėdėti prie puodelio arbatos, būtinai prisijunk!

Grupelių žemėlapis ir prisijungimo adresai:


Žiūrėti Lokalinės grupės (GT/veg) didesniame žemėlapyje

Prisijungimui prie grupelių tereikia Google arba Facebook paskyros. Tu gali pasirinkti abu variantus (ir Facebook, ir Google), arba vieną iš jų. Atsimink, kad abiejų alternatyvių variantų grupelių diskusijos nėra sinchronizuojamos tarpusavyje, todėl rekomenduotina prisijungti prie abiejų variantų.

Esant poreikiui, galima sukurti lokalines grupeles ir kitose vietovėse – tereikia pranešti mums apie tai.

Tekstų ir dizaino savanorių grupelė

Tekstai, vertimai, virtualus aktyvizmas, leidyba ir dizainas

Google | Facebook

Jei mėgsti rašyti ar versti tekstus, gali prisijungti prie mūsų rašytojų būrio, nepriklausomai nuo to, kur gyveni. Tu gali pats nuspręsti, ką ir kur rašyti. Tu gali pasirinkti rašyti šioje vegan.lt svetainėje, gyvunuteises.lt tinklapyje, padėti ruošti arba versti tekstus mūsų lankstinukams, kooperuotis redaguojant Vikipedijos straipsnius, ruošti straipsnius žiniasklaidai, ir kt. Jei nori rašyti į tinklaraštį šioje vegan.lt svetainėje, pranešk apie tai atskirai.

Grupė taip pat skirta leidybos ir dizaino darbams. Čia savanoriai dirba su su lankstinukų, marškinėlių, lipdukų, plakatų, ženkliukų ir kitų gėrių maketais, bei jų leidyba.

Savanoriai-specialistai

Jei manai, kad turi tam tikrų specifinių sugebėjimų ar darbo patirčių, kuriuos gali pasiūlyti mums (dizainas, piešimas, fotografavimas, teisė, buhalterija, programavimas…), tu gali užsiregistruoti mūsų savanorių-specialistų duomenų bazėje:

 –> Savanorio anketa <–

Būti aktyvistu – ne tau, bet norėtum gauti naujienas?
Užsiprenumeruok naujienlaiškį!