Stop vivisekcijai: liko 9 dienos

2013 m. spalio 21 d. duomenys

Estijos, Lietuvos ir Latvijos parašų kvotų bei kampanijos progreso palyginimai
(2013 m. spalio 21 d. duomenys)

Retas žmogus nori, kad jo augintinis patirtų baimę ir skausmą. Deja, tik saujelė žmonių žino, kad pasaulyje kasdien keli šimtai šunų yra priversti kęsti skausmą žiaurių testų metu.

Laboratorijose atliekami įvairūs tyrimai ir su „geriausiais žmonių draugais“- šunimis. Labiausiai naudojama šunų veislė yra bigliai, nes šie šunys pasižymi paklusniu ir ramiu charakteriu. Vien Europoje kasmet eksperimentuojama su tūkstančiais šios veislės šunų, dauguma jų patiria net keletą eksperimentų. Pavyzdžiui, šunys priverstinai šeriami žemės ūkyje naudojamais chemikalais, į jų venas leidžiamos nuodingos medžiagos. Po tokių žiaurių bandymų, dauguma šunelių miršta kęsdami siaubingą skausmą, tačiau net ir išgyvenusieji yra nužudomi.

Gyvūnų veisimas – pelningas verslas, tad Europoje yra kompanijų, kuriose veisiami gyvūnai dėl vienintelio tikslo – juos tiekti laboratorijoms. Gyvūnų teisių aktyvistai atskleidė, kad tokiose veisyklose bigliai laikomi siaubingomis sąlygomis, kasdien kenčia dėl veisėjų žiaurumo bei niekada neišvysta dienos šviesos.

Europos piliečių iniciatyva „Stop vivisekcijai“ nori uždrausti būtent tokius dalykus, bei suteikti galimybę bandymų su gyvūnais alternatyvoms pagaliau tapti kasdienybe kiekvienoje mokslinėje įstaigoje, kur šiandien dominuoja vivisekcija.

Iki šios iniciatyvos pabaigos liko tik 9 dienos! Jau pasirašė beveik 980’000 ES piliečių. Labai nedaug trūksta iki reikiamo milijono balsų! Tereikia tik tavo pritarimo ir parašo, kad žiaurūs ir skausmingi bandymai su gyvūnais taptų istorija! Nedelsk – pasirašyk:

http://ej.uz/StopLT

PASIRAŠEI? PASIDALINK SU DRAUGAIS!

 

2 thoughts on “Stop vivisekcijai: liko 9 dienos

  1. Zilvinas on

    Šaunu, kad dar kažkam rūpi tokios problemos. Aišku mes matome, tik vieną medalio pusę, kad sukeliamas kitai gyvybei skausmas, bet kiek mes išgelbėjame žmonių gyvybių dėka šių tyrimų. O čia ir yra dilema, ar kankinti ir gyventi, ar džiaugtis gyvenimu kaip yra ir numirti sulaukus 40m.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *